Bosch Car Service MenuBosch Car Service Techniek Luttenberg BV Wij doen alles voor uw auto Ga naar inhoud
Home > Detail

Bmw 3-serie 335i M Sport Edition Aut6

Garantie op deze occasion
Bovag garantie op deze occasion

Het BOVAG Garantiebewijs is het garantiecertificaat van de BOVAG- autobedrijven. U krijgt het bij aankoop van een gebruikte auto met een aankoopbedrag vanaf 4.500 euro, en geeft u recht op zes maanden standaardgarantie op onder meer verborgen gebreken aan de auto en aan onderdelen en toebehoren, tenzij dit op de koopovereenkomst nadrukkelijk is uitgesloten.

Foto’s

  • Bmw 3-serie 335i M Sport Edition Aut6
  • Bmw 3-serie 335i M Sport Edition Aut6
  • Bmw 3-serie 335i M Sport Edition Aut6
  • Bmw 3-serie 335i M Sport Edition Aut6
  • Bmw 3-serie 335i M Sport Edition Aut6
  • Bmw 3-serie 335i M Sport Edition Aut6
  • Bmw 3-serie 335i M Sport Edition Aut6
  • Bmw 3-serie 335i M Sport Edition Aut6
  • Bmw 3-serie 335i M Sport Edition Aut6
Klik op een afbeelding voor een vergroting.

Bijzonderheden

Spacegrau metallic,Leder Dakota/Schwarz,Automaat,MFS stuurwiel,Alarm,Geen typeaanduiding,Exterieurdelen in kleur,Keyless Go,M-sportpakket,Middenarmsteun voor verschuifbaar,Elektrisch glazen schuif-/kanteldak,Elektrisch bediend zonnescherm, Handbediende zonneschermen achterportieren,Buitenspiegels elektrisch inklapbaar,Automatisch dimmende buiten- en binnenspiegel,Elektrisch verstelbare zetels memory, Skifoedraal,Sportstoelen voor,Verwarmde voorstoelen, Neerklapbare achterbank,Isofix,Regen- en lichtsensor,ALC, ACC,Spraaksturing,DAB,USB,Koplampsproeiers,PDC,Mistlampen, Xenon,Auto airco,Navigatie Prof,Opbergpakket,Universele handyvoorbereiding bluetooth,CD wisselaar,M-sportonderstel,M-lederen stuurwiel stuurschakeling,M-aerodynamica pakket,Individual hoogglans shadowline, Individual anthrazit hemelbekleding,Witte knippers,Individual interieurlijsten,Voorbereiding Online + Internet. Nieuw uit voorraad leverbaar, NP ruim 86.000 euro. Met LM wielen Performance 19" breedset 64.950,-

Specificaties

Koopt u zakelijk een occasion en u wilt BTW kunnen terugvorderen, zorg er dan voor dat u een BTW auto koopt.

Particulier kopen
Koopt u particulier een nieuwe auto, dan is dit automatisch een Marge auto. Voor u is er geen verschil tussen een BTW en een Marge auto.

Opties en accessoires

  • ABS
  • Alarm
  • Buitentemperatuur meter
  • Bumpers in carroseriekleur
  • Centrale deurvergrendeling op afstand
  • Cruise Control
  • Deelbare achterbank
  • Dubbele airbag voor
  • Elektrische ramen voor en achter
  • Elektrische spiegels
  • Geregelde airco
  • Getint glas
  • Gordijnairbags
  • Lichtmetalen velgen
  • Metallic lak
  • Mistlampen
  • Navigatiesysteem
  • Parkeersensor
  • Radio/CD
  • Regensensor
  • Sportstoelen
  • Startonderbr.
  • Stoelen elektrisch verstelbaar met geheugen
  • Stuur in hoogte verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging
  • Voorstoelen elektrisch verstelbaar
  • Xenon lampen
  • Zij-airbags
Geef uw mening